У весняний період багато городників заклопотані вирощуванням розсади та висаджуванням її у відкритий ґрунт і теплиці. Проте, часто дачники стикаються з проблемою витягування розсади.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк врятувати розсаду від витягування та іншими корисними порадами щодо вирощування рослин ділиться телеграм-канал "Щоденник дачника".
Як пояснюють досвідчені городники, зазвичай витягування розсади відбувається по одній з двох основних причин. Зокрема, це недостатність світла або підгодівлі. Інколи обидва фактори разом дають витягнуту розсаду.
Проте, цього легко можна уникнути. Наприклад, додаткове світло можна забезпечити за допомогою спеціальної лампи. Якщо розсаду світлом ви забезпечили, але вона все одно витягується, тут варто вжити додаткових заходів. А саме - підгодувати її препаратом "Атлет".
Цей препарат саме призначений для того, щоб контролювати зростання розсади. Він також добре підживлює рослини, а це дозволить отримати більше врожаю.
Після підгодівлі ним рослини перестають рости вгору. Натомість розсада починає активно формувати свою кореневу систему. У результаті стеблинки стають товстішими, листочки більшими і соковитішими.
Як правильно підгодовувати розсаду:
Для підгодівлі треба одну ампулу (1,5 грама) розвести в 1 літрі води. Розсаду треба полити й обприскати. Орієнтуватися, щоб під один саджанець потрапило 1-2 ст. ложки засобу.
Для обприскування рослин використовується той же розчин і в тих же пропорціях. Полити й обприскати розсаду потрібно тричі. А проводити таку обробку необхідно раз на тиждень.
Нагадаємо, засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені. Засоби, які врятують ваш врожай
Як повідомляв портал "Знай.ua", незвичайні способи виростити перець на своєму городі: приманки для комах і бананові шкурки. Ефективні способи вирощування перцю
Також "Знай.ua" писав як виростити величезний урожай буряка: вистачить для борщу і "шуби" на цілий рік. Що любить буряк