Віруючі українці, які зіткнулися з сімейними конфліктами і неблагополуччям в оселі, можуть звернутися з молитвою до Архангела Рафаїла.

За апокрифічною книгою Еноха Архангел Рафаїл вважається другим за рахунком в ряду Архангелів. Єврейський мідраш говорить, що саме Рафаїл зняв біль, яку відчував Авраам після того, як зробив собі обрізання.

Молитва при сімейних незгодах до Архангела Рафаїла

О, святий Архангеле Рафаїле! Всусердно молимо тебе, буди нам путівником в життіі нашому, збережи від усіх видимих і невидимих ворог, зціли душевні та тілесні хвороби наша, управи життя наше до покаяння в гріхах і до творення добрих справ. О, святий великий Рафаїле Архангеле!

Почуй нас, грішних рабів Божих (імена), що моляться тобі, і сподоб в тутешньому та в майбутньому житті дякувати і славити общаго Творця нашого в безконечния віки віків. Амінь.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч заговорила про любов до себе у відвертих сукнях: "Відчувала себе вільною"

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

Раніше ми писали про Господню молитву: ці слова, дані Ісусом Христом, потрібно вимовляти щодня. Кожен віруючий повинен знати молитву Господню і вимовляти її щодня.

Нагадаємо, молитва про позбавлення від кредитів і боргів: фінансові проблеми кануть у небуття. Миколай Чудотворець допомагає всім тим, хто опинився в нужді та тяжкому становищі.

Як повідомляв портал Знай.uа, молитва про зцілення: як звертатися до Пресвятої Богородиці для позбавлення від хвороб.

Також портал Знай.uа писав молитву про чистоту душі і прощення гріхів: потужне звернення до Всевишнього за допомогою.