На просторах мережі можна побачити безліч відео з різних міст і країн, де водії показують своє ставлення до оточуючих. Відео найчастіше такого плану - затор, їде карета "швидкої" і десятки водіїв від'їжджають до країв, щоб пропустити екстрену службу. Ось і так можуть діяти і наші водії.

Швидкій необхідно давати дорогу і забезпечувати безперешкодний проїзд. Це стосується також пішоходів! Тут вже не моральний кодекс, а Закон.

Про це стало відомо завдяки новій публікації прес-служби МВС України в мережі Facebook.

Публікація МВС України, скріншот: Facebook
Публікація МВС України, скріншот: Facebook

"Звук сирени швидкої допомоги став голосом справжнього. Ми так звикли чути його, майже не озираємося і не завжди вже реагуємо. Однак іноді забуваємо, що водії оперативних транспортних засобів, які здійснюють невідкладне службове завдання, мають переваги в русі. Їм необхідно давати дорогу і забезпечувати безперешкодний проїзд. Це стосується також пішоходів!

Популярні новини зараз
200 гривень – це мало? Скільки отримують українці, які працюють на заслуженому відпочинку, свіжі цифри Пенсійний вік та "мінімалка" в Європі та Україні - порівняння: де умови для літніх людей кращі Захід втомився терпіти витівки путіна, і поставив йому останній ультиматум: "Піде мочилово на повну" Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна
Показати ще

Крім того, заборонено обганяти спеціальний транспорт, а також ставати в колону, яку він супроводжує. Наближаючись до авто з включеним маячком, що стоїть на узбіччі або проїжджій частині, не забудьте знизити швидкість до 40 км\год.

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху, метою якого є скорочення кількості смертей і травм в результаті ДТП на 50% до 2030 року, нагадуємо, що сервісні центри #МВС видають дозволи на установку і використання спеціальних світлових пристроїв синього і помаранчевого кольорів.", - пишуть українські правоохоронці.

Публікація МВС України, скріншот: Facebook
Публікація МВС України, скріншот: Facebook

Раніше повідомляли, у Києві кур'єр служби доставки влаштував махач посеред дороги - "По єб*лу замовляли?".

Як повідомляв Знай.uа, реанімобілі та сотні камер: українських водіїв попередили про Тиждень безпеки дорожнього руху.

Знай.uа писав, українці пропонують створити альтернативу "ВКонтакте": "Знайомитися стало ніде".