Українська актриса, колишня головна героїня шоу "Холостячка" Ксенія Мішина у фіналі романтичного проекту вибрала сценариста "Квартал 95" Олександра Еллерта і досі продовжує не тільки будувати з ним стосунки, але і жити.

Цього разу на своїй сторінці в Instagram Ксенія підняла питання вірності і довіри: чи можуть ці дві якості існувати окремо один від одного? І звідки беруться ревнощі?

"Мене цікавить глибинна природа цих почуттів. Чому у одних це виникає на порожньому місці, там де і поготів немає ніякої загрози? А в деяких парах є така тотальна довіра, що легкий флірт з іншими (безпечними, тими кому довіряєш в принципі) сприймається партнерами, як харизма, доброзичливість, товариськість.


Я знаю такі пари, в яких довіра - це така база, основа, яку не потрібно кожен раз перевіряти на міцність. Вона є незримо в кожному вчинку. Я відчуваю її, як повагу.

Якщо я поважаю свого партнера по бізнесу і у нас сталася ситуація, в якій ми чогось не дорахувалися, мені не прийде в голову відразу звинувачувати його в крадіжці. Спочатку ми переберемо всі зовнішні причини і до останнього я буду шукати таке пояснення, яке залишить честь мого партнера в порядку. Але чому в парах часто відбувається по-іншому?",- задалася питанням актриса.

Популярні новини зараз

Олександра Кучеренко зізналася в коханні, але не Дмитру Комарову: "Йому належить частина мого серця"

Ані Лорак показала себе на заздрість Мурату: апетитні "бомбочки" під піджаком

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Раніше ми повідомляли, Ксенія Мішина розчулила ніжностями з Олександром Еллертом.

Як повідомляв "Знай.uа", Олександр Еллерт нарешті відповів, куди поділася "Холостячка" Ксенія Мішина.

Також "Знай.uа" писав, що "Холостячка" Ксенія Мішина показала, хто спить в її ліжку крім Еллерта.