Відома українська співачка Ірина Білик активно веде свій аккаунт в Instagram, радуючи численних шанувальників свіжими постами з творчого та особистого життя.

Нещодавно 51-річна знаменитість презентувала новий кліп на пісню "Ангелов не выбирают", яку вирішила присвятити всім матусям ще минулого року, адже 22 травня 2020 року у віці 72 років померла найрідніша жінка Ірини - мама Анна Яківна.

Так, артистка зізналася, що вперше не змогла брати участь у зйомках кліпу - всякий раз, коли виконавиця співала, по її щоках починали текти сльози. Тоді Білик вирішила створити зворушливий анімаційний фільм, що розповідає про теплі взаємини мами і доньки, а також ніжні спогади.

"Пісню "Ангелов не выбирают" я почула ще рік тому, коли не стало моєї мами, і вирішила обов'язково записати її на честь всіх матусь, які дивляться на нас з небес і допомагають нам як добрі світлі ангели.

Популярні новини зараз

Щасливий Пономарьов показав, заради чого подолав 6,5 тисяч кілометрів - "9 років"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

63-річна мама Дана Балана вразила наречену сюрпризом: "На весіллі"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Незважаючи на те, що ця композиція Сумна, я думаю що вона сподобається моїм шанувальникам.

Я завжди співаю те, про що мовчить моє серце!

Вперше я не змогла брати участь в зйомках кліпу, тому що цілий рік як тільки я починала співати перші рядки цієї пісні у мене по щоках котилися сльози.

І я вирішила, що правильніше буде створити на цю чудову пісню, автором якої є Олександр Тищенко, анімаційний фільм. Впевнена, що мій перший мультиплікаційний експеримент вдався.

Не впевнена що ця пісня є форматною для радіостанцій, але я точно знаю, що вона відгукнеться в мільйонах сердець моїх шанувальників."