Принц Вільям і його дружина Кейт Міддлтон відвідали фінал Євро-2020, щоб підтримати збірну Англії.

Англійці, які хотіли завоювати перший кубок з 1966 року, відкрили рахунок в першій половині першого тайму, і тільки в кінці другого тайму італійцям вдалося зрівняти рахунок.

Спочатку основний час закінчився з рахунком 1:1, і навіть після додаткових таймів по 15 хвилин не дали перемогти жодній з команд. Долю Кубка Європи вирішила серія пенальті, в якій італійці забили вирішальний гол.

Девід Бекхем і Том Круз, фото: Getty Images

Для Англії ж програш став справжнім розчаруванням, яке спіткало і гравців, і їх уболівальників.