З Сумської області прийшли доволі неоднозначні новини, які проливають світло на докторську недбалість. Історія полягає в наступному, в 2020 році мешканка містечка Шостки двічі лікувала один і той же зуб, в якому "оселилася" тварина.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяСпочатку навесні звернулася до приватного стоматолога, а в грудні - до стоматполіклініки (зуб все-таки турбував, але там сказали, що все нормально). Минулого тижня вона знову відвідала приватного зубного лікаря.
Про це стало відомо завдяки повідомленню одного з місцевих видань.
"Мені прибрали пломбу, а потім доктор каже: "Щось тут чорненьке. Якась лапка", - розповідає Лариса.
Пізніше в лабораторії встановили, що це кліщ, звичайно, неживий. Лариса здала аналіз крові на кліщовий бореліоз (хвороба Лайма). Аналіз виявився позитивним. Тобто кліщ заразив жінку бореліозом, і вона перенесла захворювання в легкій формі.
За її словами, раніше відчувала якесь нездужання, була підвищена температура, болі в колінному суглобі, які не знімалися знеболюючими таблетками, порушення кальцієвого обміну. До лікарні жінка не зверталася.
"Звідки взявся кліщ, невідомо", - каже Лариса.
Вона намагалася поспілкуватися з приватним стоматологом, у якої перший раз лікувала нещасливий зуб, проте "контакту" не вийшло: "Лікар дуже розсердилася. Мовляв, у чому я її звинувачую, вона десятки років працює".
Лікар припустила, що кліщ міг проникнути через ясна. У лікарні Ларисі сказали: навіть мертвий кліщ виділяє токсини. Сьогодні вона відчуває себе добре, пред'являти претензії стоматологам не буде. Каже, собі дорожче.
Раніше повідомляли, українець натрапив на шматок цвяха в ковбасі: "Кличте стоматолога".
Як повідомляв Знай.uа, візит до стоматолога-3100, роботодавець "компенсує" 10 500 грн: скільки коштуватимуть медичні послуги зі страхування.
Знай.uа писав, як правильно використовувати жувальну гумку для здоров'я зубів: поради стоматологів.