Популярна українська співачка Злата Огневич, готується до участі в популярному телепроекті "Холостячка", де вона сподівається нарешті зустріти своє кохання.

А поки до його старту ще залишається час, вона активно веде сторінку в соцмережі. Сьогодні Злата поділилася з передплатниками, яких у неї більше 300 тисяч, порадами успішної і сильної жінки.

досить часто ми стикаємося з проблемою, яка має гучну назву-самоповагу. Щастя, коли жінка розуміє і точно знає, як вести себе в незручній або образливій ситуації. Більш того, вийти з неї переможницею. Відстоювання своїх кордонів і установка правил спілкування з нею — це перший і істотний крок до успіху. Але все частіше жінки задають собі питання, а як же діяти далі? Як бути зрілою і не боятися себе, своїх бажань? Як поводиться впевнена жінка?
- пише Злата у своєму пості, який підкріпила хорошою фотографією.

Отже, 10 правил зрілої жінки від нової холостячки країни:

Популярні новини зараз
Цю кашу порівнюють з отрутою: чому популярна страва несе загрозу здоров'ю людини Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

▪ Вибирайте себе, якщо заходить мова про особисті межі.

▪ Вмійте дякувати навіть за гіркий досвід взаємин, але телефони колишніх не зберігайте.

▪ Не шкодуйте себе, навіть якщо дуже хочеться. Це ознака слабкості. Зріла жінка-це сильна жінка!

▪ Не накопичуйте в собі образи. Це отрута, яка заважає радіти життю і знайомитися з новими людьми.

▪ Пам'ятайте, ви нікому нічого не повинні. Вам теж ніхто не винен. Життя занадто прекрасне і коротке, щоб намагатися відповідати чужим очікуванням.

▪ Не засуджуйте свого чоловіка. Приймайте його повністю і не ідеалізуйте.

▪ Приймайте себе в будь-якому стані, в тому числі, в різних емоціях. Злитися і ненавидіти-навіть дуже нормально.

▪ Не мовчіть про те, що не подобається. Називайте речі своїми іменами. Зріла жінка вибирає діалог замість гри в»Вгадай, а що я зараз думаю".

▪ Не змушуйте партнера вибирати між вами або друзями, улюбленим хобі.

▪ Поважайте особисті межі близької людини.

▪ Беріть на себе відповідальність за своє життя і вчинки.

До речі, напевно, ці правила дійсно працюють! Ви ж помітили, наскільки красивою, цілеспрямованою, чарівною, впевненою в собі, гордою і успішною день у день ставати Злата? Вона твердо йде до своєї мрії і наміченихх цілей. І ніякі перешкоди і проблеми не можуть перешкодити їй досягти вершин. Впевнені, що вона просто почала дотримуватися своїх же правил, які допомагають їй стати краще. Можливо саме ці життєві принципи від Злати Огневич допоможуть і вам змінити своє життя на краще.

Нагадавши, "Холостячка" Злата Огневич почала життя з чистого аркуша: "мій назавжди"

Як повідомляв Знай.ua Холостячка Злата Огневич поділилася рецептом вермішелі з часником для майбутнього чоловіка: цілуватися з іншими точно не стане

Також Знай.ua писав, що Холостячка Злата Огневич порівняла відносини з фаст-фудом: "швидко і не дуже надійно"