Стало відомо про те, хто представить Україну на конкурсі краси Mrs. International. Вікторію Файнблат вже провели в Америку, де зовсім скоро вона продемонструє себе.

Про це стало відомо завдяки сюжету Факт ICTV, які зняли спеціальний ролик перед відльотом дівчини до Сполучених Штатів Америки.

Проводжати її прийшла потужна група підтримки з українськими прапорами. На конкурс вона везе не тільки свою неймовірну красу, але, і благодійний проект.

Як відомо, даний конкурс більш, ніж на 70% побудований на благодійній платформі, і величезна кількість організацій з усього світу будуть присутні там.

Популярні новини зараз

Дружина Діми Монатіка показала сімейний відпочинок в Греції - "Вся просякнута любов'ю"

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Індекс Біг-Мака: долар в Україні має коштувати 11,5 гривень

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Показати ще

"І якщо я зможу переконати, що це важливо, і що Україні потрібна допомога, можливо у мене вийде залучити іноземні благодійні фонди" - розповіла Вікторія Файнблат.

Готувалася вона до цієї події більше року, і навіть довелося тренуватися з американським коучем, вчити англійську до ідеалу, а також скинути вагу. При цьому, не забувала дівчина і про благодійність, а також про сім'ю. Ця гармонія може принести перемогу країні, як зазначають організатори.

Всього на даному конкурсі буде дві українки, все через те, що конкурс 2020 року довелося скасувати через коронавірусну інфекцію, і вони налаштовані рішуче.

Нагадаємо, що мексиканка стала переможницею конкурсу краси Міс Всесвіт 2021 року, і вона принесла своїй країні третій титул за весь час. Раніше, представниці Мексики отримували перемогу в 1991 і 2010 роках.

Нагадаємо, на" Міс Всесвіт "Україну представить Єлизавета Ястремська з"зайвими кілограмами".

Як повідомляв портал Знай.ua, учасниця "Міс Всесвіт" від України Єлизавета Ястремська зізналася, що носить під серцем.

Також портал Знай.uа писав, що Олександра Кучеренко раптово помолодшала:"треба спробувати".