Ліна народилася з трьома пальцями на руках і короткою ногою. Батьки відмовилися від неї ще в пологовому будинку. Зараз же дівчина допомагає дітлахам з інвалідністю.

Свою історію дівчина розповіла проекту "Бути молодим" на Ютуб-каналі "TUT.BY".

31 роки тому в Луганську народилася дівчинка , у якої на руках замість звичних 10 пальців - 6. До того ж, одна нога сильно коротше іншої.

"Права нога - це просто аномалія. У мене немає половини просто ноги. Тобто верхня частина - у мене її немає. Вся нижня частина у мене з стегна йде. У мене коліно на стегні",- пояснює Ліна.

Батьки відмовилися від дівчинки ще в пологовому будинку, тому вона виросла в дитячих будинках та інтернатах. Там її часто часто дражнили "черепашкою-ніндзя" через форму рук і чомусь думали, що вже тільки тому вона повинна вміти добре битися - дівчинку часто били.

Популярні новини зараз

В Україну повертається жорсткий карантин: які обмеження чекають на українців

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

"Шо ти ригаєш...": Анастасія Приходько нарвалася на жорстку відповідь за приниження на "Співають всі"

Як обрати телевізор?

Показати ще

"Було дуже багато дискримінації. Аж до того, що мене позбавляли свят, тих же подарунків, навіть просто в похід піти - тільки тому, що у мене була інвалідність", - каже Ліна.

Перший протез дівчина отримала в 9 років, але він часто ламався. У 10 потрапила до Німеччини, де їй зробили якісний протез.

Тільки в 24 роки Ліна остаточно прийняла себе. А зараз вона є громадянською активісткою, яка допомагає діткам з інвалідністю.

"Я громадянська активістка. Я на сьогоднішній день працюю і живу дітьми, у яких є комплексна інвалідність. Тепер я працюю в організіції "Бачити серцем" - це дивитися серцем, бачити серцем. Яка дає повністю комплексну допомогу для дітей з комплексними порушеннями", - розповіла Ліна.

Нагадаємо, раніше 23-річна дівчина розповіла, як живе з небезпечною хворобою грудей: планує видалення більшої частини

Як повідомляє портал «Знай.иа» Чоловік Каті пішов до іншої, а повернувшись заразив її ВІЛ: "була дурна і недосвідчена"

Також «Знай.иа " писав, що 10-річна Аїша пережила клінічну смерть після удару струмом в школі: "моє серце там залишилося"