Влада втратила руку, коли була студенткою. На ютуб-каналі TUT.BY вона розповіла, як їй вдалося прийняти себе.

Взимку 2012 року вона підслизнулася і потягнула руку. При цьому біль довгий час не проходила, що призвело Владу до того, що їй довелося звернутися до лікаря.Після довгих обстежень їй поставили діагноз-рак (остеосаркома правого плечового суглоба).

Спочатку дівчина пройшла хіміотерапію, проте дана процедура не змогла їй допомогти. Руку довелося видаляти. І ось через роки боротьби Влада прокинулася, а на місці правої руки було... нічого.

Популярні новини зараз
Введення в Храм Пресвятої Богородиці 4 грудня: можна з'їсти риби, але не можна одружуватися, заборони великого православного дня Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала" Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися
Показати ще

я не хотіла в це вірити, я прокинулася і піднімала ковдру в реанімації і дивилася: а може все-таки залишили
, - розповіла вона.

Найперша складність, з якою зіткнулася дівчина після операції - злізти з каталки. Згодом дівчині довелося писати лівою рукою, навчитися водити машину.

У влади є відчуття того, що у неї досі є рука. Також вона займається кроссфітом і веде фізичну активність. Вона зазначила, що багато що залежить від бажання. Дівчина повідомила, що

зараз у мене є хлопець, його звуть Діма. Дуже для мене був такий важкий момент, мені потрібно було йти на побачення
, - розповіла вона.

Нагадаємо, раніше 23-річна дівчина розповіла, як живе з небезпечною хворобою грудей: планує видалення більшої частини

Як повідомляє портал "Знай.uа" чоловік Каті пішов до іншої, а повернувшись заразив її ВІЛ: "була дурна і недосвідчена"

Також "Знай.uа" писав, що 10-річна Аїша пережила клінічну смерть після удару струмом в школі: "моє серце там залишилося"