Донька популярної української співачки і акторки Олі Полякової, Маша, активно веде свій профіль Instagram і вже не поступається за красою зірковій мамі.

Нещодавно 16-річна знаменитість з'явилася перед шанувальниками в абсолютно новому образі, фішкою якого стали довгі ельфійські вушка.

Так, юна зірка прогулялася по центру Києва, примірявши чорну міні-сукню з відкритими плечима, довгий плащ, а також вузькі сонцезахисні окуляри. Частину довгого каштанового волосся Маша заплела в кілька дрібних кісок.

Полякова-молодша загадково дивилася вдалину під дощем, пропонуючи аудиторії придумати кращий коментар для її фото.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв попередив про можливість повторного наступу окупантів на Харків: "Тримайтеся" Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

"Як би ви підписали цю фотку? кращий комент виставлю в сторіз і відмічу"

Фолловери почали коментувати публікацію, але їх думки розділилися: "Потрібна допомога психіатра. Це, якщо культурно висловитися.", "Не чекайте, поки пройде шторм, вийдіть і танцюйте під дощем🔥❤️️️", " після вакцинації вона дивилася на світ вже по іншому😂 😉", " А дощик ллє, а вушка мокнуть)"," Маша в Країні Чудес😍 😍", " втрачений Ельф️️","коли після дощу поруч проїхала машина;)".