Популярна співачка українського походження Віра Брежнєва заявила, що була б не проти народити чоловікові, композитору Костянтина Меладзе, дитину. Але поки що це залишається тільки мрією, зізналася вона в ефірі російського телеканалу НТВ.

У Баку з Костянтином Меладзе Брежнєва живе вже шість років. У обох подружжя є діти від попередніх стосунків-Віра народила двох дочок від українського політика Віталія Войченка і від бізнесмена Михайла Кіпермана, а у Костянтина підростають дві дочки і син від минулих шлюбів.

Віра Брежнєва, instagram.com/ververa/
Віра Брежнєва, instagram.com/ververa/

Однак спільної дитини у подружжя досі немає. Для 39-річної віри це відкрите питання, в той час як її 58-річний чоловік з кожним роком втрачає шанси стати батьком ще раз.

Брежнєва вважає, що зачаття дитини – це не тільки питання здоров'я батьків, а й воля якихось вищих сил. Зірка не виключає можливості в майбутньому скористатися послугами сурогатної матері.

Популярні новини зараз

Штраф в 30-50 тисяч і суд: що загрожує українцям без Covid-сертифіката в транспорті

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

"Це шоу себе вичерпало": Лілія Подкопаєва кинула виклик Ксенії Мішиній на "Україна має талант"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Скрін, Instagram Меладзе і Брежнєва
Скрін, Instagram Меладзе і Брежнєва

Як до цієї ідеї ставиться її чоловік, Брежнєва не уточнила. Також не відомо, чи входить взагалі в його майбутні плани виховання дитини в новому шлюбі.