Надзвичайно популярний серед мільйонів школярів і підлітків репер Моргенштерн вирішив запустити в своїй бургерной гру «на виживання». Ідею він підгледів в серіалі "Гра в кальмара", який вже б'є всі рейтинги за популярністю.

"Небезпечні ігри в @kaif_burger», - підписав репер короткий ролик, в якому тримає солодощі, виконані в стилі карамельок з серіалу.

На печиво намальований символ "моргенштерн", який потрібно видряпати, не зламавши і не пошкодивши.

Зокрема, він змусив грати в це свою молоду дружину Ділару, у якої після весілля з'явилося безліч шанувальників. Відео з її спробами пройти складне випробування він опублікував в соціальній мережі Instagram.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

"Як і в будь-якій грі, у нас є переможці і переможені. Переможці отримують комбо-набір з будь-якої картоплі, бургера і напою. Але не сподівайтеся, що Вам буде везти завжди – Переможені вибувають з гри», - розповіли в ролику правила гри.

"Печенька буде коштувати 5 тисяч", "Сподіваюся, приз буде вище участі, залишилося тільки виграти", "Я думаю, або безкоштовно, або рублів 50, не більше... Сенс не продажу печива, а в тому, чи зможемо ми забрати безкоштовне комбо. Я не була ще там, але були мої друзі і там ціни не позамежні», - обговорюють ідею шанувальники виконавця.