Відома українська співачка, колишня солістка гурту "НеАенгели" 37-річна Слава Камінська продовжує тему скандалу, який розгорівся між нею і Вікою Смеюхою. Справа в тому, що Слава вирішила реально "пособачитися" через те, що Віка розрізала торт з її портретом, з'їла і опублікувала це в мережі.

Скандал Слави та Вікі, скріншот: Instagram 
Скандал Слави та Вікі, скріншот: Instagram 

Скандал зайшов так далеко, що співачок заспокоювали в мережі навіть їхні колишні шанувальники. Про це стало відомо завдяки новій публікації Слави Камінської в мережі Instagram.

Публікація слави Камінської, скріншот: Instagram
Публікація слави Камінської, скріншот: Instagram

"А тепер, якраз на фоні сформованої ху@ні. Давайте поговоримо про прекрасне. Я звичайно зробила помилку, піддалася емоціям і продовжую, я завжди роблю одну і ту ж помилку. Піарниця звичайно молодець. Не моя, бо моя БОГИНЯ і я це зрозуміла в черговий раз. Потрібно віддати належне їм обом (моя просто промовчала, але насварила мене за мою слабкість. А працівник іншого підприємства не покладаючи рук і репутації боровся і поборов усіх. Хайп був, навіть я напружилася, але нах@я?

Популярні новини зараз

Померла дружина Віктора Януковича Людмила - у президента-втікача відреагували на заяву

Головне за ніч: вагітність Тіни Кароль і донька для Дана Балана, 90 см снігу за день, п'яний збір коштів на церкву і відмова в субсидії

40-річна віруюча стрибнула в ополонку і не випливла - на очах у дітей і всієї родини: "Просто знесло течією..." 

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Показати ще

Скандал Слави та Вікі, скріншот: Instagram 
Скандал Слави та Вікі, скріншот: Instagram 

Якщо шо, то альбом Мій трохи пізніше виходить. Боржок за вами, девулі, хоча є припущення, що ласун щось випустить. Підтримавши. Від чистого серця або вже шлунка. Торт. Кондитер нехай застрелиться. Можна було торт поБагаче? За 15 років хіба я не заслужила кренделя ці не ліпити поруч з Моїм святим ликом?

Хоча виною всьому можуть бути спонсори ну або смаки у всіх різні (після корони особливо). І повернемося до прекрасного) Прекрасного всім дня. А ще сьогодні день толерантності;) я толерантна і підніму комусь активність", - пояснює ситуацію Слава.

Скандал Слави та Вікі, скріншот: Instagram 
Скандал Слави та Вікі, скріншот: Instagram 

Раніше повідомляли, Марина Боржемська після розлучення з Узелковим придивилася до різних видів яєць: "Мені здається, я...".

Як повідомляв Знай.uа, Павло Зібров поділився рецептом ароматної смакоти на мангалі: замінив дружину Марину без сковорідки і фартуха.

Знай.uа писав, Фреймут і Єфросиніна "допомогли" українцям з одягом, але Melovin забрав всю увагу: "головне, хто в ньому".