Зараз українські батьки все частіше намагаються вигадати оригінальне ім'я для своєї дитини, і зірки у цьому питанні не виключення.

Хто з українських зірок обрав для своїх найдорожчій оригінальне ім'я, розповіли на офіційній сторінці ЖВЛ в Instagram.
Серед українців чимало батьків, які обрали для своїх дітей незвичне ім'я. Серед таких Слава Камінська, яка вирішила назвати свою доньку від пластичного хірурга Едгара Камінського Лаурою.

Слава Камінська з дітьми, фото Instagram
Слава Камінська з дітьми, фото Instagram

Відомий хореограф та суддя популярного шоу "Танці з зірками" Влад Яма теж обрав досить нерозповсюджене ім'я для свого первістка. Влад та Лілія Яма вирішили назвати свого сина, який народився у січні 2016 року Леоном.

Влад Яма з сином, instagram.com/vladyama_official
Влад Яма з сином, instagram.com/vladyama_official

Телеведуча, яка прославилася завдяки програмі "Ревізор" Оля Фреймут назвала свою молодшу доньку Євдокія. Варто зазначити, що теледіва виховує ще старшу доньку Злату та середнього сина Валерія.

Сніжана Бабкіна з сином Єлисеєм
Сніжана Бабкіна з сином Єлисеєм

Сергій та Сніжана Бабкіна теж люблять оригінально називати своїх дітей. Так, подружжя назвало свого молодшого сина Єлисеєм. До того ж вони виховують ще доньку Веселину та сина Артура.
Тренерка збірної України з художньої гімнастики теж обрала досить незвичне для України ім'я для доньки. Ірина Блохіна разом з чоловіком виховують крихітку Жаклін.
Відома українська співачка теж вирішила оригінально назвати свою первістку. Так, 27 червня 2017 року Гайтана народила дочку, яку назвала Сапфір-Ніколь.

Гайтана з донькою, фото Instagram
Гайтана з донькою, фото Instagram