Микита Добринін розповів про те, що його дратує. Відповідний пост з'явився на його офіційній сторінці в соціальній мережі.

Відомий український шоумен, телеведучий і герой реаліті-шоу "Холостяк-9" Микита Добринін є чоловіком Дар'ї квіткової, з якими у них народився спільний сир. Чоловік є популярною особистістю, за його життям стежать понад 1,2 мільйона шанувальників. Останні намагаються лайкати і коментувати кожен його пост.

30 Листопада Микита Добринін опублікував пост, в якому розповів про серію дратівливих явищ. Він зазначив, що про це варто говорити, щоб зробити світ приємнішим і кращим.

"І думаю, ви погодитеся зі мною, що список таких речей може бути нескінченним. Я поки написав, що бісить найчастіше. Ви можете продовжити в коментарях", - повідомив він.

Популярні новини зараз

Воїна ЗСУ від снайперської кулі на Донбасі врятувала книга - сміливо може відзначати другий День народження

У військовій частині 20-річного Артемія Рябчука, який вбив 5 людей, сталося два самогубства: командувач Нацгвардії подав у відставку

Помер боксер Володимир Вірчис, ЗМІ припускають самогубство: вийшов з дому і не повернувся

"Ц*цьок немає, психоз почався": гола і волога дружина Джастіна Бібера Хейлі показала складки нижче пояса

Показати ще

Мова про людей, які чатятся на світлофорі, які занадто багато думають при замовленні в Макдональдс, які кидають сміття де попало, або собачників, які не прибирають за своїми вихованців, водіїв виїжджають на перехрестя.

Також, за словами Микити Добриніна, він не любить постійно перебивають співрозмовників, виробників, які роблять етикетки і засуджують людей.