Відома українська акторка, героїня багатьох вітчизняних серіалів Наталка Денисенко розповіла, як їй вдається не набирати зайву вагу під час відпустки.

Про це вона розповіла в інтерв'ю Славі Камінській, яка заміняла Катерину Осадчу в програмі "Світське життя" на телеканалі 1+1.

Вони відвідали кулінарну премію, і більша частина питань стосувалася їжі. Наталка Денисенко готує кожен день для своїх чоловіків, і їй не складно це робити.

Фото зі сторінки  Наталки Денисенко
Фото зі сторінки Наталки Денисенко

"У мене такий чоловік, що якщо я не приготую, то він гарчить як вовк. У нього є такий прикол, а я в якійсь мірі відчуваю свою значимість" - розповідає акторка.

Популярні новини зараз

Українцям супермаркети почали впарювати дрібну картопельку по 100 грн за кг: "Красива, дорога, але..."

Учасниця "Міс Всесвіт" Анна Неплях злила інтимні кадри, гідні Playboy: екстремальне міні та відверте декольте

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Показати ще

Не так давно вони були на відпочинку в Єгипті, і звичайно ж, там все включено. Слава Камінська поцікавилася у дівчини, як їй вдається приїжджати з відпустки без зайвих кілограмів на all inclusive вона не переїдає, бере правильну їжу і насолоджується нею.

А щоб були фотографії красиві, то підбирає спеціальні пози, а її чоловік знає всі ракурси, які сподобаються його коханої.

Дитина пари також люблять смачно поїсти, і одне з найулюбленіших страв - картопля фрі. Наталка каже, що це якийсь must have серед діточок.

Скрін, Instagram Денисенко
Скрін, Instagram Денисенко

Згадали і скандал з її чоловіком, коли Андрій п'яний побився з кимось.

"Я побачила, що йому дуже погано: він багато випив, і вирішив піти провітритися. Його зачепили люди на дорозі, бо він був п'яним на дорозі, на самокаті їхав. Це не те, щоб він якийсь алкоголік. Він дуже каявся. Андрій пішов до психоаналітика, щоб зрозуміти корінь цієї проблеми, тому що у нього реально спалахи агресії бувають. На мені це ніяк не відображалося " - розповіла про цей інцидент Наталка Денисенко.

Нагадаємо, що Наталка Денисенко з "Кріпосної" спіткнулася об тапочок і переламала хребці

Також, Наталка Денисенко з "Кріпосної" відкрила секрет українських дівчат на зарубіжних пляжах

Раніше повідомлялося, що Наталка Денисенко з "кріпосної" розцілувала молодого красеня поруч з чоловіком