Відома українська співачка і багатодітна матуся Анастасія Приходько похвалилася своїм розкішним образом і зізналася, що для кожного артиста значити його гримерна.

Анастасія Приходько має чимало прихильників, саме тому вона намагається часто тішити їх новими фото, відео або ж просто цікавими подробицями з особистого і творчого життя на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за нею стежить більше 100 тисяч осіб.

Цього разу Анастасія Приходько вирішила поговорити про гримерки. Вона зізналася, що це унікальна кімнатка в якій відбувається справжнє перевтілення. Адже незважаючи на проблеми артист повинен вийти на сцену в тому образі, в якому його звикла бачити публіка.

Фото зі сторінки Анастасії Приходько
Фото зі сторінки Анастасії Приходько

"Артист заходить один: зі своїми турботами, думками, іноді проблемами або натхненням. А виходить зовсім інший: в гримі, образі, той, якого жадає публіка. В голові у артиста може бути тисячі думок, але, на сцені він повинен віддаватися тільки глядачам. Так і у мене відбувається. Які б пристрасті не кипіли у мене в особистому житті - глядачі повинні побачити співачку Анастасію Приходько", - зізналася вона.

Популярні новини зараз
Від 100 до 1000 гривень: кому піднімуть пенсії у липні Чиновники КМДА та забудовники гуляють і святкують під час комендантської години: жирують по ресторанах Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників
Показати ще


Анастасія Приходько зазначила, що за кожним артистом стоять люди, які допомагають і вкладають в нього частинку своєї душі. Тому їм потрібно бути вдячним за це.

Фото зі сторінки Анастасії Приходько
Фото зі сторінки Анастасії Приходько

Також артистка продемонструвала свій шикарний наряд. Приходько одягла білу сукню, зі вставками з чорного пір'я. Свій образ вона доповнила зібраної зачіскою і ніжними прикрасами.

Нагадавши, Анастасія Приходько розніжилася під поцілунками молодого красеня, чоловіка навіть не згадує: "серце щемить"

Раніше Знай писав, Анастасія Приходько забула, що патріотка і заспівала російською: "у пісні є інші слова?"

Також Знай повідомляв, Анастасія Приходько розповіла, коли починає наряджати ялинку на Новий Рік