Григорій Лепс раптово тепло заговорив про Ані Лорак на тлі історії про своє розлучення. Відповідний пост з'явився на його офіційній сторінці в соціальній мережі.

Радянський і російський співак, музикант, композитор і продюсер Григорій Лепс протягом двадцяти років був у шлюбі з Анною Шапликовою. У них народилося троє дітей-дві дочки і син, також у співака є доросла дочка від першої дружини.

Наприкінці грудня 2021 року стало відомо про те, що Григорій разом з Ганною домовилися про розподіл майна. Ініціатором розставання стала дружина Анна Шапликова, яка на початку грудня подала документи про розлучення. При цьому суд міста Москви задовольнив клопотання про розірвання шлюбу.

19 грудня Лепс опублікував спільну фотографію з Ані Лорак. На ній знаменитий артист ніжно обіймає дівчину за талію.

Популярні новини зараз
Добралися і до тих, хто з відстрочкою: ТЦК можуть забрати і багатодітних батьків У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

"З найкрасивішою і найбажанішою артисткою світу", - повідомив він.

Фолловери почали активно коментувати даний пост.

"ми чекаємо Аллегрову"; " Ваша Анна найкраща!!!"; "Найпрекрасніша в світі Діва😍 😍 😍"; " неймовірні виконавці! 🔥", - зазначають вони.

Нагадаємо, Ані Лорак поїхала до Лукашенка в коротенькій сукні: "Любимо вас".

Як повідомляв Знай.uа, Дзідзьо розлютився не на жарт через жінку, Данилко запанікував поруч з ним: "Дайте бінокль, нічого не бачу"

Також портал Знай.uа писав, що Оля Полякова вперше розповіла, як над нею познущався відомий продюсер: "Дупло прийшло співати"