Виконавця головної ролі у фільмах про Людину-павука, Тома Холланда, порівняли з балериною. Відповідний ролик опублікували його фанати на сторінці в соціальній мережі «ТікТок».

На відео балерина в Білій пачці танцює під музику з «Щедрика», виписуючи хитромудрі піруети. Ці кадри об'єднали з іншими, на яких Том Холланд танцює під ту ж музику. Він виконує балетні фуете не гірше професійної балерини, а може, навіть краще неї.

Потрібно відзначити, що акторська кар'єра Тома Холланда – не головна в житті 25-річного хлопця. Ще до того, як потрапити в театр і на кіноекрани, він навчався в танцювальній школі і має відмінну танцювальну підготовку.

@th2013fan

♬ son original - Tom Holland fan

Популярні новини зараз
Співачка М'ята показала, як Патрон буде діставати путіна з бункера: "Крим доведеться повернути" Пропагандисти тепер застерігають Україну від вторгнення до РФ Потап показав справжнє дно росіян, та їхню істину самоідентифікацію: "Таке тільки в росії можливе" Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще

«Mais... Tom EST un danseur de ballet (але... Тому - артист балету)», «oui mais il est acteur et de base il voulait être un ballet dancer fin genre je sais pas si t as capté quoi (Так, але він актор, і в основному він хотів бути хорошим танцюристом балету, як я не знаю, чи є у вас що)», «La energía de Tom Holland me encantaaa (Я люблю енергію Тома Холланда)», - оцінили глядачі.

"Bah normal il est danseur de ballet puis il est devenu acteur (Ну нормально, він балерина потім став актором)", - пишуть в коментарях.