Наталія Денисенко мало не підвела жіночу команду Лесі Нікітюк на шоу "Хто зверху", де опонентами була чоловіча команда з капітаном Сергієм Притулою.

Тому зірка серіалу "Кріпосна", в якому також знімалася і "Холостячка" Ксенія Мішина, побігла здобувати перемогу безпосередньо у Притули в конкурсі "Правда/брехня".

Сергій Притула, скріншот з відео
Сергій Притула, скріншот з відео

Завдання учасників полягало в тому, щоб розповісти історію або назвати факт про себе. Супернику потрібно було відгадати чи правда це.

Денисенко запитала у Притули, чи правда те, що вона офіційно виходила заміж за свого чоловіка Андрія Фединчика 4 рази.

Популярні новини зараз
Світлана Тарабарова зробила з Соломією Вітвицькою те, чого не могли довгий час: "Не покине ніколи" Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя У НАТО закликали країни готуватися до тривалого протистояння в Україні: "Війна на виснаження" Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?"
Показати ще

Сергій Притула вирішив, що саме офіційно це неможливо і це брехня, але він не знав про одну особливість Наталії.

"У нас з Андрієм було 5 весіль, одне з них - кіновесілля, коли ми ще не були чоловіком і дружиною, але офіційно я виходила заміж за нього 4 рази. 4 весілля і 4 документи. Ми одружилися в різних країнах і у мене було 4 весільних сукні, 4 весільних документа, 4 офіційні церемонії тому що я люблю бути нареченою",- розповіла Денисенко.

Нагадаємо, що зірка "Кріпосної" Наталка Денисенко перетворилася на "Холостячку" з білою трояндою.

Раніше ми повідомляли, що Наталка Денисенко з "Кріпосної" спіткнулася об тапочок і переламала хребці.