На особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відомої української артистки, гумористки, зірки творчого об'єднання "Дизель Студіо" Вікторії Булітко, з'явилася зворушлива публікація, присвячена її майбутньому Дню народження.

"Завтра 25 січня у мене день Народження і спектакль. "Минулого літа в Чулимську" Драма. @theatre_on_podil квитки на сайті театру", - написала Вікторія, публікуючи кілька фото з театральних підмосток.

Скрін, Instagram Булітко
Скрін, Instagram Булітко

На фото Вікторія в Косинці, в халатику і в круглих окулярах виглядає, як типова провінційна дівчина радянської глибинки.

Скрін, Instagram Булітко
Скрін, Instagram Булітко

Популярні новини зараз
Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал змінила місце роботи: "Збулась моя невеличка мрія" Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну" путіну наплювали у склянку на очах у дружини Євгена Кошового з "Квартал 95": "Весь світ кричить"
Показати ще

"Я дивився цей спектакль з вашою участю. Виявляється, Ви десять років тому вже грали в ньому. Дуже-дуже-дуже, Ви талантище..", "Красуня!!!", "Клас, ти повернулася в театр", "Так Малахов був брилою, велика людина! Умів підбирати талановитих і красивих актрис, таких як Булька!!! З наступаючим!! Удачі, здоров'я, всіх благ!!!",- захоплюються в коментарях фанати.

Скрін, Instagram Булітко
Скрін, Instagram Булітко

"Я так злякалася чорно-білих фото.... фууух», - додають інші читачі сторінки в коментарях.

Нагадаємо, що Вікторія Булітко з "Дизель шоу" більше не в силах приховувати свій вік-зморшки всипали все обличчя: "Очі боляче сумні".

Раніше повідомлялося, що уприватниця "Дизель шоу" Вікторія Булітко в купальнику заткнула за пояс Анастасію Волочкову прямо в лазні

Також, Вікторія Булітко з "Дизель шоу" перетворилася на вогняну жрицю: чоловіки втрачають щелепи.