Відома колись російська артистка, Женя Огурцова, що була в популярному гурті "Ранетки" вирішила розкрити деякі секрети з того часу.

Вийшло воно на YouTube-каналі "Алена блин" , а також користувачі почали робити різні нарізки в соціальній мережі TikTok.

Цього разу вона розповіла, чому частина дівчаток після розпаду колективу залишилися абсолютно без грошей, а комусь вдалося заощадити.

Олена стверджувала, що багато дівчаток після цього залишилися без грошей, однак, Женя Огурцова відразу зазначила, що ті хто збирав - пішли з машинами.

Популярні новини зараз
Булітко з "Дизель шоу" і Бабкін гнівно відреагували на образливі слова лаврова про Україну: "Витратний матеріал у тебе в трусах" Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" путіну наплювали у склянку на очах у дружини Євгена Кошового з "Квартал 95": "Весь світ кричить" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

"Ну ось Аня Руднєва собі під час "Ранеток" купила BMW 3. Олена купила собі чет Mitsubishi Lancer. Ну тоесть, начебто. Але квартири не купив ніхто" - каже Женя Огурцова.

У коментарях користувачі почали писати, що про це думають:

"Я не розумію ! Як можна стільки років бути в групі просрати все ! Я розумію в перший рік то хочеться потурбуватися всі магазини скупити ! Але потім";

"Люди пишуть що дівчатка все витрачали, ось і вийшли без грошей. Не такі вже великі гроші їм платили. Продюсер обдер їх як зміг";

"Та там все було зрозуміло, з самого початку мужик 40 років спить з 15-16 річними дівчатками. і всі мовчали...";

"Так хочеться подивитися інтерв'ю, але тільки не у цієї журналістки";

"У Стародавньому інтерв'ю Ані було схоже питання. Відповіла»знімали дорогі кв, розважалися, на одяг витрачали". Не дивно, що грошей за підсумком не було";

"Ніколи ранетки не подобалися взагалі, без поняття чому 😅".

Скріншот коментарів, фото: TikTok
Скріншот коментарів, фото: TikTok

Скріншот коментарів, фото: TikTok
Скріншот коментарів, фото: TikTok

Скріншот коментарів, фото: TikTok
Скріншот коментарів, фото: TikTok

Нагадаємо, що Женя Огурцова з " Ранеток "поскаржилася на домагання продюсерів:" дорослий мужик закриває мене в номері..."

Раніше повідомлялося, що "Кадетство" - серіал, який Всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Також, зу серіалі "Моя прекрасна няня" змінився до невпізнання: збій в організмі