Відома радянська і російська співачка Ірина Понаровська випустила книгу мемуарів "Чесно кажучи", яка цілком може стати джерелом скандалів в шоу-бізнесі. На деякі висловлювання в книзі привернули увагу актора Станіслава Садальського.

Читач знайшов багато цікавих моментів, присвячених колегам Понаровской по естрадному цеху. Зокрема, дісталося співачці Аллі Пугачовій.

У своїй книзі Понаровська пройшлася по зірках шоу-бізнесу, не соромлячись у виразах.

«Як відомо, дівчину можна вивезти з села, але село з дівчини не вивезеш... І не важливо, яка у людини прізвище — Пугачова це чи Шерон Стоун... для мене вона село. І завжди залишиться селом, незважаючи на те, що живе в замку», — цитує Садальський престарілу Понаровскую.

Популярні новини зараз
Росіянка, яка закликала бомбити Німеччину почала істерити через "русофобію" Любителів цигарок та горілочки чекають великі зміни: "стріляти" три гривні доведеться з терміналом Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все" До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Раніше Понаровська неодноразово скаржилася на поведінку Пугачової, яка нібито дозволяла собі підколювати і принижувати Ірину.

Співак і композитор Андрій Макаревич написав під постом Садальського: «Дуже негарно, не домігшись висот, гавкати на тих, хто їх домігся. Виходить не про них - про себе".