Колишня "віагрянка", учасниця шоу" Танці з зірками " і неймовірна красуня Надія Мейхер продовжує дивувати своїх відданих шанувальників. Цього разу Надя вирішила не показувати свої соковиті форми, а тільки поділитися філософськими роздумами на тему внутрішнього світу.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Наді Мейхер в мережі Instagram.

Публікація Наді Мейхер, скріншот: Instagram
Публікація Наді Мейхер, скріншот: Instagram

"Що ж ми можемо в подорожі в свій справжній внутрішній світ виявити? Тільки одне! Ясна присутність Божественного. І лише одного разу хоча б наблизившись до цього стану, вже не можливо жити інакше, окрім як стати подорожуючим, що прокладає шлях за допомогою різних духовних інструментів. З любов'ю до кожного!", - пише Надя Мейхер.

До публікації Надя Мейхер додала ще й своє щасливе Селфі прямо з ліфта. Тут то фанати і почали залишати теплі комплементи і безліч лайків, а також залишати смайлики у вигляді сердечок, як би натякаючи, що співачка і є їх Святий Валентин.

Популярні новини зараз
Катерина Кухар із "Танців із зірками" розповіла про важкий виклик, який кинула їй війна: "Час складних рішень" Тарологиня Людмила Хомутовська сказала, що стане знаком кінця війни, загибель неминуча: "Починаючи з 190 дня" Росіянам у Туреччині креативно подякували за "Байрактари" для України: "Податки від відпочинку підуть на виробництво" Вгамує спрагу за пару ковтків: рецепт радянського хлібного квасу, як з жовтої бочки
Показати ще

Коментарі до публікації, скріншот: Instagram
Коментарі до публікації, скріншот: Instagram

Коментарі до публікації, скріншот: Instagram
Коментарі до публікації, скріншот: Instagram

Саме, адже шанувальники дуже люблять стежити за публікаціями співачки в Instagram, їх у неї більше 360 тисяч чоловік.

Раніше повідомляли, Надія Мейхер з " ВІА Гра "стривожила дивним визнанням: "Навколо біль...".

Як повідомляв Знай.uа, Надія Мейхер оголила спокусливі форми і перетворилася на Малефісенту: "Ідеал краси".

Знай.uа писав, Надія Мейхер, ставши дияволицею, оголила плечі і зруйнувала кордони: "одночасно і вогненно, і ніжно".