Українська співачка та переможниця шоу "Голос країни" Оксана Муха висловилася про українських зірок, які роками виступали у росії.
"Яке воно дурне. Вона не сказала підписникам, що в Україні війна, і не сказала, хто так лупашить. Та пішла вона до сраки. Є люди, яким впринципі не має значення на якій землі жити. Яким не має значення, де вони народилися, їм власне ось "яка різниця". Вони йдуть там де їм є зручно працювати, зручно співати, заробляти, і вони не можуть своєю маленькою голівонькою догнати, що самі будують державу. І що вони теж винні в тому, що відбувається, тому що вони зрадили свою державу, поїхавши туди працювати", - зазначила Оксана Муха.