Відома українська модель журналу Playboy, телеведуча і колишня солістка гурту NikitA Даша Астаф'єва активно розвиває свій профіль в соцмережі Instagram і частеньно присвячує фанатів в найвідвертіші подробиці свого життя, за якою стежить понад 560 тисяч чоловік.

Відомо, що з початку повномасштабної війни на території України Даша Астаф'єва всіляко підтримувала армію і тероборону, особисто готуючи бійцям обіди в столичному ресторані, який після початку війни став волонтерським кулінарним пунктом. Навіть після провалу підступного плану окупантів захопити Київ, коли вже стало безпечніше, артистка продовжує допомагати своїй країні.

Даша Астаф’єва
Даша Астаф’єва

Цього разу Астаф'єва вирішила підтримати українську компанію з продажу вітамінів з Німеччини, яка неодноразово надсилала нашим бійцям оздоровчі комплекси. Бренд в якості гуманітарної допомоги надав 200 упаковок вітамінів "Головному військовому клінічному госпіталю". І це Даша не змогла не оцінити, тому закликала своїх шанувальників замовляти їх продукцію, таким чином намагаючись підтримати малий бізнес в Україні.

"Сьогодні я хочу підтримати не тільки країну в цілому, але й бізнес України, економіку і людей — зокрема", - написала Астаф'єва.

Популярні новини зараз
Чоловік запросив 300 мільйонерів на весілля і не чекав на такі подарунки: лайфгак працює "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші Рішення прийнято: тарифи на електроенергію зростуть вже зовсім скоро - на що чекати з 1 червня 5-річна дівчина народила здорового сина і вижила сама: батькове ім'я ретельно ховається
Показати ще

Коментарі - instagram.com/da_astafieva/
Коментарі - instagram.com/da_astafieva/

Коментарі - instagram.com/da_astafieva/
Коментарі - instagram.com/da_astafieva/

Нагадаємо, "Корисні і важливі ресурси кожен день": Даша Астаф'єва з ІТ-фахівцям робить неможливе

Як повідомляв Знай.uа, Даша Астаф'єва взялася за ніж заради наближення нашої перемоги: "Potato troops"

Також портал Знай.uа писав, що Даша Астаф'єва розповіла, що її мотивує мішками чистити картоплю