Неоголошена війна, яку розпочала росія проти України, навіть тут намагаючись принизити - назвавши це "спецоперацією" - триває. Знищення мирних мешканців, трощення міст та сіл продовжується 62 доби.

Кожен українець так чи інакше тримає оборону, чи то в Україні, чи то поза її межами. Артисти поїхали містами Європи, виступати та збирати кошти для воїнів ЗСУ та біженців. На сторінці в Instagram Олени Кравець, розмістили уривок із виступу на благодійному концерті, де Олена зачитала вірш-сповідь, вірш-молитву, української журналістки Маргарити Тулуп з Чернігова.

Олена Кравець. Фото: Instagram
Олена Кравець. Фото: Instagram

У вірші, згадані випадки героїчних вчинків простих українців, які з перших днів війни згуртувалися та стали на захист, та допомагали усіма можливими та неможливими способами.

"Той дідусь, який усі свої зібрані 400 тисяч віддав ЗСУ. Та жінка з мого будинку, яка перевіряє його на артилерійські мітки, та журналістка з регіону, яка працювала 24/7, допоки її будинок не знищила ракета...", - читала Олена, викликаючи у слухачів сльози.

Популярні новини зараз
"Без відома підключаються платні послуги, і знімаються кошти": обурені українці скаржаться на "Київстар" Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки Головні новини за 6 червня: ядерний удар, підрив Каховської ГЕС, масштабний збій у "Приватбанку" та безкоштовне розмитнення "Мали б совість": абонент поскаржився, що Vodafone здирає по 200 гривень за "безкоштовну" заміну сім-картки
Показати ще

У вірші Олена згадала багато випадків неймовріної людяності, згуртованості, жертовності українців...

"Та жінка, яка поступилася місцем на ліжку в бомбосховищі, бо: "Я ще можу трохи посидіти", Ті херсонці, які вийшли на свою площу з українськими прапорами. Той, хто написав в домовому чаті "зламайте двері моєї квартири, там мішок картоплі на балконі, беріть усе". Ті, хто купують дитяче харчування, бо знають, що в їх будинку живе дитина", - декламувала Олена.

Слухачі довго аплодували Олені, за зворушливі слова, якими закінчувался промова:

"Я завжди чула, що любов ніколи не перестає. Але тепер я знаю про це напевно. Люблю вас. І це не перестане."

Нагадаємо, раніше УПЛ закінчує сезон 21/22, "Динамо" і "Шахтар" не можуть боротися за перемогу.

Як повідомляв портал "Знай.ua", ревізор Олена Філонова показала, з ким коротає час ніжачись у ліжку.

Також "Знай.ua" писав, що Даша Астаф'єва порадила чудотворні вітаміни, які дають сили бійцям - українці оцінили