Відомий український кулінар Євген Клопотенко розповів, що останні 3 дні його життя виявилися найкращими з початку війни. Цим він поділився на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Для Євгена Клопотенка, як, втім, і для всіх українців, останні два місяці видалися дуже важкими через російське вторгнення. Кулінар похвалився, що йому вперше з початку військових дій вдалося гарненько виспатися.

Євген Клопотенко, фото з instagram
Євген Клопотенко, фото з instagram

"Ці три дні були прекрасними. Я майже не знімав сторіс, був на рибалці, можу показати вам, що зловив", - розповів Клопотенко.

Популярні новини зараз
Українець "Тамерлан" показав, яке озброєння найбільше лякає росіян, бояться як путіна Новина про звільнення Херсона може привести путіна в лють - ЗСУ роблять все, щоб прискорити цей процес Вікторія Булітко з "Дизель шоу" висміяла потуги волонтерів, які допомагають російським окупантам: 300 рублів за два тижні Учасниця "Танців з зірками" Ілона Гвоздьова розповіла про сімейні сварки: "Ревнує навіть до стовпа"
Показати ще

Клопотенко провів чудовий уїк-енд і навіть встиг сходити на риболовлю. Також він звернувся до своїх шанувальників і порекомендував поспати, якщо є така можливість і дозволяє навколишня ситуація.

"3 дні поспав. Тепер є сили рухатися далі і робити все, що можу, щоб підтримати Україну. І раджу вам, якщо маєте таку можливість і безпеку, спати", - додав кулінар.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко порівняла ставлення росіян і українців до благ цивілізації: "Трохи відсталенько тут у вас".

Також наш портал інформував, Тіна Канделакі і Рогозін бурхливо відреагували на візит Анджеліни Джолі в Україну: одну нудить, а другий кличе в Донецьк на "пиво і горілку".

Крім того, наш портал повідомляв, легенда "Танці з зірками" Катерина Кухар відзначила своє професійне свято в Норвегії: "підтримує Україну".