Українська співачка Альона Вінницька розповіла, що думає про співведучих "Зіркового шляху", зокрема мова зайшла і за Даніеля Салема. Що думає про колегу співачка розповіла в програмі.

Альона Вінницька розповіла про співведучих "Зіркового шляху", але особливо виділила Даніеля Салема. Вона зазначила, що чоловік володіє неймовірною харизмою, яка приковує до себе жіночі погляди. Співачка додала, що ніколи в житті не бачила такої реакції жінок на чоловіка, як у випадку з Даніелем.

Альона Вінницька, фото з Instagram
Альона Вінницька, фото з Instagram

Зірка додала, що вважає Даніеля Салема справжнім самцем і ставлення жінок до нього це стократно підтверджує.

Даніель Салем. Фото: скрін youtube
Даніель Салем. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
"Холостячка" Злата Огнєвіч показала нічну спокусу у Львові: важко триматися Мішель Андраде з "Орел і Решка" і Позитив пішли від Потапа та Ірини Горової: "Все вірно, я вже не є" Українець "Тамерлан" показав, яке озброєння найбільше лякає росіян, бояться як путіна "Дуже сильно, примушує задуматись": після слів Анастасії Приходько сльози навернулися на очі
Показати ще

"Даня (Даніель) - це харизма. Де б він не з'являвся все на нього витріщаються. Тому що він красивий, він харизматичний і я не знаю такий він... я не знаю як це сказати. Для всіх жінок це щось. Я такої реакції жінок на чоловіка мало бачила у своєму житті. Тому що всі жінки просто, вони коли його бачили, щось з ними таке гормональне траплялося. Він як такий самець, дуже такий самець", - сказала Вінницька.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, суддя "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво осоромив росіян на весь світ: "Скоро в Україні буде 2 перемоги, а у вас жодної".

Також наш портал інформував, невістка Софії Ротару Світлана Євдокименко розповіла землякам-росіянам кого потрібно рятувати в Україні: "Дух не зломлений".

Нагадаємо, Андрій Бедняков показав, як росіяни після бомбардування Маріуполя веселяться 9 травня, відзначаючи перемогу: "Не вкладається в голові".