Відома українська хореографиня і танцівниця, а також переможниця шоу "Танці з зірками-2018" Ілона Гвоздьова розповіла про сім'ю, яка прийняла їх в Італії, куди вони переїхали після широкомасштабного вторгнення росії в Україну, 24 лютого.

Новий пост, а також підбірка яскравих світлин і відео з'явилися на сторінці Ілони Гвоздьової в Інстаграмі.

"Ми ніколи вас не забудемо! За час перебування в Італії доля подарувала нам чудову сім’ю, яка за ці два місяці стала для нас рідною сім’єю, які турбувалися про нас, прихистили нас, любили і яким я завдячую на все життя", - пише Ілона Гвоздьова. Ілона Гвоздьова

Фото: instagram.com/ilonagvozdeva
Фото: instagram.com/ilonagvozdeva

Фото: instagram.com/ilonagvozdeva
Фото: instagram.com/ilonagvozdeva

Популярні новини зараз
Коля Сєрга з "Орла та Решки" розповів про розрив стосунків з Регіною Тодоренко: "Таких людей треба позбавляти українського громадянства" Блогера-"мажора" Захара Палантіна спіткало покарання за побажання смерті воїнам ЗСУ: суд виніс вердикт Оля Полякова спантеличила дивною поведінкою з фанаткою під час концерту: "У мене їх двоє" Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції"
Показати ще

Ілона Гвоздьова зізнається, що встигла потоваришувати з цією сім'єю, а також розповіла кілька цікавих випадків, які трапилися за той час, коли вони жили разом. Щобільше, Ілона Гвоздьова вважає їх не просто друзями, а ще однією справжньою сім'єю!

"@gigieramos08 моя люба дякую тобі за твої шалені танці, за сміх, за прогулянки з моїми дітьми, ти стала для Рії справжньою подружкою! Ніколи не забуду як Джонфранко грав в футбол і як Рія змушувала його вивчати гімнастичні трюки 😂, як ваша собака JB весь час спостерігав і грав з Домініком, хоча я весь час думала він його хоче з’їсти. Ви неймовірні люди і ми з нетерпінням Дуже сумуємо за вами і дякую, що тепер в Італії в нас з’явилась чудова справжня сім’я. Обіймаю 💋🤗", - пише вона. Ілона Гвоздьова

Нагадаємо, з сином Ілони Гвоздьової з "Танців з зірками" трапилася біда в Італії: "Лікарі нас не прийняли"

Також ми писали, Ілона Гвоздьова з "Танці з зірками" потрапила в халепу в Італії - руки трусяться: "Прийду в себе..."

Нагадаємо, Ілона Гвоздьова з "Танців з зірками" засудила Анну Asti за дует з Кіркоровим: "За гроші можна і душу продати"