Зараз українські військовослужбовці найзавидніші наречені, адже чимало красунь ладні чи не завтра вийти за них заміж. На одного з українських захисників поклала око і співачка та справжня українська поп-діва Тіна Кароль.

Кадрами з українським захисником Тіна Кароль поділилася на своїй особистій сторінці в Instagram, у розділі stories.

Тіна Кароль, фото з instagram
Тіна Кароль, фото з instagram

На опублікованих Кароль кадрах видно, як військовий курить, а на фоні чутно сильні вибухи, однак це його ні трошки не хвилює, адже він нарешті присів аби перепочити. Український захисник зацікавив Тіну Кароль, знаменитість зазначила що він нього просто не можна відвести очей.

Скріншот stories Тіни Кароль
Скріншот stories Тіни Кароль

Популярні новини зараз
Юлія Саніна з The Hardkiss виступила на одній сцені з легендарною Metallica: "Боже, як я хочу вас обійняти" путін лютує через провал "другої в світі армії", змінює командирів як рукавички, але все нанівець Заочне протистояння закінчилося? Посол України в Німеччині Андрій Мельник планує вибачитися перед Шольцем за "ліверну ковбасу" Делікатно потягує цигарку: напівгола Кейт Бекінсейл показала димок між своїх ніг
Показати ще

До того ж він настільки сподобався Тіні Кароль, що співачка не проти була б з ним познайомитися та продовжити спілкування. Окрім цього знаменитість зазначила, що українські хлопці - найкращі для шлюбу.

Тіна Кароль, фото: Instagram
Тіна Кароль, фото: Instagram

"Краш, очей не відвести. Познайомитись би. Наші захисники найкращі хлопці до шлюбу", - зазначила Тіна Кароль під опублікованими кадрами з українським військовослужбовцем в Instagram.

Нагадаємо, Тіна Кароль різко осадила російського співака Григорія Лепса, який виступив для російських солдат: "Все було ясно ще коли я сказала тобі ні".

Раніше Знай писав, українська поп-діва Тіна Кароль перетворилася на "українську Брітні Спірс" перед концертом в Японії: "Вперше...".

Також Знай повідомляв, співачка Тіна Кароль вразила новим патріотичним образом і макіяжем, очей не відвести: "Без зайвих слів".