Популярна українська співачка, радіоведуча і кума артиста Дзідзьо Оля Цибульська любить радувати значну армію шанувальників різними постами в соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 780 тисяч людей.

Цього разу Оля Цибульська вирішила здивувати свою аудиторію і прочитати вірш власного твору на камеру. Рядки напевно відгукнуться в душі у багатьох українських жінок, які терпляче чекають своїх чоловіків з війни і мріють про якнайшвидшу зустріч.

Артистка зізналася, що на творчість її надихнуло знайомство з дівчиною, яка якраз таки опинилася в такій ситуації. Більш того, її чоловік зараз знаходиться на передовій, відважно захищаючи Україну.

"Каже: "живу тільки коли після гарячих точок чую його голос. Чи коли знаю що він в тилу декілька діб. Більше нічого не дає сил", - передала співачка слова дівчини.

Популярні новини зараз
Європа убезпечить Україну від ядерної загрози Кремля, поставка спорядження вже почалася Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука" Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Після Цибульська особисто звернулася до тієї самої дівчини, зазначивши, наскільки вона сильна. Також артистка запевняє, що вона обов'язково дочекається свого героя, як і всі інші жінки.

Користувачі соцмережі оцінили зворушливий вірш і заявили, що рядки викликають у них сльози.

Коментарі - instagram.com/cybulskaya/
Коментарі - instagram.com/cybulskaya/

Нагадаємо, Оля Цибульська показала, на що заслужили чоловіки, у яких є бензин: "Дорого пахне"

Як повідомляв Знай.uа, кума Дзідзьо Цибульська розповіла, що з нею зробив стрес через війну: "Смачненька булочка"

Також портал Знай.uа писав, що Оля Цибульська звернулася за допомогою до Бога через сина Нестора: "Дай терпіння істеричній матері"