Зброя співака - це мікрофон. Зірки української естради не припиняють працювати на підтримку України. Хоча, з перших днів нападу, багато хто й подумати не міг, чим обернуться ці події.

Співачка Тіна Кароль вже принесла частинку України до Японії, а зараз продовжує виступати з благодійними концертами у країнах Європи. Уривком пісні одного зі своїх виступів зірка поділилася з шанувальниками на сторінці instagram.

Тіна виконувала пісню "Моє ім'я Батьківщина", як ніколи ці слова стали актуальними. Під час виконання очі співачки плакали, проте без сліз. пісня в її виконанні тепер звучала особливо.

Глядачі в залі підтримували виступ співачки та підспівували їй. Для виступу зірка обрала чорну довгу сукню з глибоким декольте. А Розріз майже до талії вигідно підкреслив стрункі ніжки співачки.

Популярні новини зараз
Заочне протистояння закінчилося? Посол України в Німеччині Андрій Мельник планує вибачитися перед Шольцем за "ліверну ковбасу" Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?" "Від всього пережитого, побаченого, почутого": у співачки Наталії Могилевської відкрився новий талант "Перестаньте виправдовуватись": шанувальниця дала пораду акторці Ользі Сумській
Показати ще

"Красуня наша любимо тебе❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️", - говориться в одному з коментарів.

"Шикарний виступ🔥💙💛", зауважено в іншому дописі.
Слід визнати, що останнім часом зірка наполегливо працює, даючи концерти, що навіть її шанувальники дивуються та спитали в неї, звідки вона бере стільки енергії.
" ТИНОЧКА, откуда ты черпаешь энергию?😍👏🔥🙌❤️🇺🇦" - сказаноу коментарі.