Ексчоловік Алли Пугачової Філіп Кіркоров останнім часом все більше втрачає свою популярність, останнім часом не допомагаю навіть його витівки у прямих ефірах розважальних передач. так прихильники Алли Пугачової на фан-акаунті співачки Іnstagram показали його невдалий жарт.

Так, під час знімання шоу "Маска" співак втратив свідомість. на відео видно як він спочатку сидів за столом, а потім гепнувся на підлогу. далі на запису показано відео з Аллою Пугачовою.

Проте, як з'ясовувалося - це був жарт. Проте підписники не оцінили витівку Кіркорова. Зважаючи на його останнім часом зухвалу поведінку під час знімання програм, вони відмітили, що його реакція була вдаваною заради глядачів

Коментар. Фото: срин Іnstagram

Популярні новини зараз
Парамедик Тайра розкрила невідоме про російський полон: "Сказали, що вона вже мертвець і краще накласти на себе руки" Віталій Кім вмовляє упертих українців, але безуспішно: "Ледь не палками" Модель Емілі Ратаковськи зірвала з себе ліфчик і трусики, хваляючись ідеальною голою попою: дуже смілива поза Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась"
Показати ще

Іншим підписник, переймаючись його здоров'ям, запитав, поцікавився, чи відкачали зірку.

Загалом, шанувальники примадонни відмітили, що Кіркоров втратив свідомість від такої краси Алли Борисівни.

Коментар. Фото: скрин Іnstagram

"Загалом шкода Кіркорова. Втратив свідомість від такої краси", - написала шанувальниця.

Проте, як зауважив один з уважних підписниці, ролик складається з двох різних передач, тому навряд чи Кіркоров втрачав свідомості від вигляду Алли Борисівні, проте ролик потішив шанувальників Пугачової.

Коментар. Фото: скрин Іnstagram

Нагадаємо, колишній чоловік Ірини Білик Аслан Ахмадов зганьбив співачку, підтримає путіна і військових: "Він кинув на мене тінь".

До слова, "Гроші скінчились?": Алла Пугачова назвала дату повернення в Росію.

Раніше ми писали, що Філіп Кіркоров заліз на хрест, Єгора Кріда облили лайном, а Стівен Сігал "заспівався" з Соловйовим: як "відпалюють" путінські посіпаки.

.