Відома українська співачка Slavia (Ярослава Притула), яка розлучилася з музикантом Дзідзьо (Михайло Хома) після 7 років шлюбу і зайнялася сольною кар'єрою, активно розвиває свій аккаунт в Instagram, де за нею стежить близько 24 тисяч осіб, і ділиться з шанувальниками новинами з особистого і творчого життя.

Ярослава Притула пройшлася затишними і колоритними вулицями Львова і забрела до двору, де пройшло її безтурботне дитинство. Співачка показала, де вона раніше жила і поділилася трепетними спогадами, які досі гріють їй душу.

Співачка повідомила, що її будинок знаходиться в типовому, старому львівському дворику, в центрі міста. Сім'я жила на другому поверсі, а зовсім поруч її найкращий друг з дитинства на ім'я Віталік, про якого артистка зараз нічого не знає.

Скріншот з Insta Stories, Slavia
Скріншот з Insta Stories, Slavia

Скріншот з Insta Stories, Slavia
Скріншот з Insta Stories, Slavia

Популярні новини зараз
Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука" Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Нумеролог Владислав Грицай розповів про ракетні удари по Києву в серпні 2022 року: "Земля просякнута..." Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Дівчина показала двері своєї квартири і старовинний умивальник, а також поділилася, що в той час мешканці вивішували свою білизну на мотузках у дворі. Крім того, в так званому під'їзді досі є картини відомих українських особистостей, включаючи Тараса Шевченка.

Скріншот з Insta Stories, Slavia
Скріншот з Insta Stories, Slavia

Ярослава повідомила, що Львів дуже змінився з часом, як і все інше. Дівчина з теплотою згадала, як пройшло її щасливе дитинство в цьому місті, а після вона переїхала і почала нову главу свого життя.

Скріншот з Insta Stories, Slavia
Скріншот з Insta Stories, Slavia

Нагадаємо, колишня Дзідзьо Slavia підказала, як знайти в собі сили жити далі під час війни

Як повідомляв Знай.иа, Дзідзьо та Олександр Пономарьов дали жару перед концертом, усамітнившись у підсобці: "Золоті голоси незалежної України"

Також портал Знай.иа писав, що колишня Дзідзьо Slavia знайшла причину даних Україні випробувань: "Пройшовши через глибокі страждання, отримає..."