Лілія Ребрик - відома і дуже красива українська телеведуча, яка часто радує шанувальників будь-якими публікаціями в Instagram, де за її життям стежать понад 780 тисяч чоловік.

Зараз вона поділилася гарною новиною, яку в реаліях війни важко сприймати якось буденно... справа в тому, що в четвер, 26 травня 2022 року, відбулася прем'єра мультфільму під назвою "Поганці", у створенні якого Лілія взяла участь.

Лілія Ребрик, фото: Instagram
Лілія Ребрик, фото: Instagram

"Головна героїня - губернаторка Діана Хвостенко розмовляє моїм голосом. Сильна, непохитна і дуже харизматична лисичка. Дубляж українською мовою - це завжди шквал емоцій, а дубляж мультфільмів - це взагалі тотальний зрив вежі", - пише Лілія Ребрик у публікації.

Потім вона торкнулася передісторії до прем'єри цієї стрічки. Лілія брала участь в озвучці ще до війни. Це її остання робота до 24 лютого - дублювати вони почали 16 лютого. Тоді ж і з'явилися перші прогнози про початок війни. І в студії можна було відчути якусь напругу.

Популярні новини зараз
Коли будуть переговори Володимира Зеленського та путіна, дата майже на межі: "Ситуація безвихідна" Головне на ніч, 3 липня: правда про полон від Тайри, спітніле задоволення Нікітіної, ціни на квартири і гарячість Юлії "Зайки" з "Холостяка" Коля Сєрга з "Орла та Решки" розповів про розрив стосунків з Регіною Тодоренко: "Таких людей треба позбавляти українського громадянства" Оля Полякова спантеличила дивною поведінкою з фанаткою під час концерту: "У мене їх двоє"
Показати ще

Лілія Ребрик, фото: Instagram
Лілія Ребрик, фото: Instagram

Разом з нею в озвучці взяли участь Сергій Притула, Олександр Педан та інші. А ось спойлерів Лілії Ребрик вдалося уникнути.

Нагадаємо, Лілія Ребрик захистила тих, хто зараз відпочиває, поки в Україні війна: "Треба жити"

Як повідомляв "Знай.ua", Лілія Ребрик "стусанами" вигнала зі свого життя тих, хто підтримує війну і Путіна: "Вам тут не місце"

Знай.ua писав, Лілія Ребрик закохала в себе ніжністю під спів Макса Барських: "Горе без сліз"