Нещодавно соліст групи Kalush Orchestra Олег Псюк заявив про те, що віддає нагороду за перемогу в конкурсі "Євробачення" на аукціон, щоб допомогти ЗСУ.

Кришталевий мікрофон вже у Сергія Притули і з його допомогою і відбудеться розіграш. Про це і про деталі аукціону повідомляв Знай.uа.

Сергій Притула і Kalush Orchestra
Сергій Притула і Kalush Orchestra

Але неоціненну допомогу Україні Kalush Orchestra надали ще до перемоги на Євробаченні, коли соліст зі сцени на фіналі конкурсу закликав врятувати Маріуполь і Азовсталь. Тоді всі європейці стали гуглити українські назви.

Пошук за запитом "Азовсталь"
Пошук за запитом "Азовсталь"

Популярні новини зараз
Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося" Наталя Могилевська примусила фанатів нервувати: співачку ледь не збив потяг в тунелі метро Вікторія Булітко з "Дизель шоу" висміяла потуги волонтерів, які допомагають російським окупантам: 300 рублів за два тижні Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"
Показати ще

Вже після конкурсу Олег Псюк розповів, чи було це імпровізацією, або ж все-таки текст писався заздалегідь і такий заклик про порятунок ретельно планувався.

"Я прямо собі його прописав, спеціально. Це не був фрістайл, я планував. І навіть переживав на рахунок цього, що мені вдасться встигнути. Тому що ми виступили, треба трохи почекати, так як там шум сильний. І там є така історія, що відразу підбігають хелпери і прямо за руку тягнуть, тому що всі поспішають. Тільки ми виступили відразу виключається шоу і змінюються декорації і нам потрібно було в той час встигнути штовхнути месседж. Щоб тєлік нас показував, а не вже рекламу, але і не прямо після треку, тому що буде незрозуміло. Але ми встигли прямо чітко",- згадує соліст Kalush Orchestra.

Олег каже, що навіть в YouTube це не вирізали і у відео виступу хлопців на офіційній сторінці Євробачення є цей заклик.

Нагадаємо, що Олег Псюк з Kaluch Orchestra не оцінив захоплення мами Олегом Винником: "Бл*ть, вона що в натурі це сказала?".

Раніше ми повідомляли, що Катя Осадча нажила собі конкурента: Олег Псюк з Kalush Orchestra запустив по всій Європі "панамковий" тренд.