Відома українська співачка Ірина Білик, яка раніше розповідала про сумну долю свого будинку, де влаштували собі кубло рашистські окупанти, днями презентувала свою нову пісню "Кордони".

Співачка, яка дуже болісно переживала через ставлення до війни її колишнього друга Філіпа Кіркорова, а також ексчоловіка і батька її молодшого сина Аслана Ахмадова, переконана, що справжні почуття не здатні зруйнувати ні жорстока війна, ні жодні кордони. Саме про це вона співає у своїй новій пісні.

"Дякую всім, хто був причетний до створення цього шедевру під назвою "Кордони". Завдяки нам усім разом, ця пісня вже торкнулася сердець багатьох українців. В цей час це дуже важливо для людей - бути щирим і справжнім.", - написала співачка. Ірина Білик

Пост Ірини Білик, instagram.com/bilyk_iryna
Пост Ірини Білик, instagram.com/bilyk_iryna

Та на цьому Ірина Білик зупинятися не збирається і вже встигла запитати у своїх шанувальників про їхні вподобання. Співачка пропонує два варіанти - пісня про війну або любов. Хоча у попередньому своєму творінні їй вдалося чудово їх поєднати.

Популярні новини зараз
Обмежено придатним в армії знайшли важку роботу: куди відправлять після мобілізації Можна залишитись без пенсії: українцям дали лише 10 днів Військкомати втрачають контроль: як уникнути мобілізації без участі ТЦК Двом категоріям українців виплатять по 10 800 грн: кого підтримають копійчиною
Показати ще

"p.s.Хочу спитати своїх підписників: якою б ви хотіли бачити мою наступну пісню, про любов чи про війну?", - поцікавилася вона. Ірина Білик

Нагадаємо, Ірина Білик заспівала про те, чого ніколи не зможе зруйнувати навіть найжорстокіша війна: "Немає такого зла у світі"

Також ми писали, колишній чоловік Ірини Білик Аслан Ахмадов зганьбив співачку, підтримає путіна і військових: "Він кинув на мене тінь"

Нагадаємо, Ірина Білик в сльозах написала Філіпу Кіркорову, що у неї більше немає дому, відповідь колишнього Пугачової вражає