Мішель Андраде - відома українська виконавиця болівійського походження, підопічна Олексія Потапенка.

20 Червня 2022 року, в понеділок, у всьому світі відзначали День біженців. У зв'язку з цим Мішель написала нову публікацію. Вона зазначила, що протягом останнього року багато подорожувала, тому навчилася швидко адаптуватися до нового місця, але...

Мішель Андраде, фото: Instagram
Мішель Андраде, фото: Instagram

"Зараз вже четвертий місяць я вимушено перебуваю далеко від свого будинку. І це зовсім інші відчуття, коли ти не маєш можливості повернутися в свій будинок, до свого звичного життя. Стає легше, коли Свої люди поруч. Ви проходите той же шлях і розумієте один одного", - пише Мішель Андраде в публікації.

Виконавиця подякувала людям, які знаходяться зараз поруч. А ще тим, завдяки кому народилася пісня про б Україну.

Популярні новини зараз
Хто не встиг запастися, платитиме більше: в Україні стрімко дорожчає цибуля 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси Марно витрачені гроші: які дрова засмічують піч і не дають тепла
Показати ще

Мішель Андраде, фото: Instagram
Мішель Андраде, фото: Instagram

"Це любов", "Спасибі, що заспівала. І спасибі тобі за тебе", "Все як завжди, дуже красива посмішка, голос і пісня. До мурашок", "Це неймовірно, дуже чуттєво", "Якщо Андраде заспівала українською, то вибачте мені", - залишили користувачі в коментарях.

Нагадаємо, підопічна Потапа Мішель Андраде оголила ніжки і приховала груди в купальнику, відпочиваючи на яхті: "Все на такому рівні"

Як повідомляв "Знай.ua", Ірина Горова розповіла, як українці можуть допомогти країні всього одним рухом, без пожертвувань: "Не зупиняємося"

Знай.ua писав, підопічна Потапа Мішель Андраде знайшла спосіб врятувати своєю музикою життя українців: "Легше пережити..."