Популярна українська співачка і блогерка Анна Тринчер, яка знайома аудиторії завдяки ролі в серіалі "Школа", регулярно розміщує нові публікації для армії шанувальників і дуже активно розвиває свій аккаунт в соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 1,8 мільйона осіб.

Анна Трінчер показала, як пройшов її черговий благодійний концерт для українських дітей, які постраждали через війну і були змушені покинути рідні домівки. Співачка заспівала для них парочку чуттєвих пісень, поспілкувалася і міцно обняла кожного.

Кадри викликають розчулення і захват, судячи з усього, дівчина дійсно стурбована долею малюків.

Скріншот з Instagram, Анна Трінчер
Скріншот з Instagram, Анна Трінчер

У підписі до публікації Трінчер написала, що мріє, щоб кожна дитина прожила своє щасливе дитинство, завжди посміхалася і ніколи не бачила сліз мами.

Популярні новини зараз
Володимир Дантес показав кадри потрапляння ракети у Кременчуці, та потрапив у бан Instagram: "Просто дуже болить" Головні новини за 27 червня: "пробудження" Софії Ротару, атака на ТРЦ у Кременчуці та Цимбалюк у ролі "Холостяка" Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

"Я просто мрію, щоб кожного дня в них була 101 причина сміятись і посміхатись- а не бачити мамині сльози💔Я просто мрію, щоб вони жили своїм щасливим безтурботним життя… а мої мрії завжди здійснюються)", - додала артистка.

Шанувальники відзначили, наскільки щиро виглядають емоції співачки і похвалили її за підтримку, яку вона надала дітям.

Коментарі - instagram.com/annatrincher_official/
Коментарі - instagram.com/annatrincher_official/

Раніше ми писали про те, що Анна Трінчер розповіла про токсичні стосунки з чоловіком на 15 років старшим за неї: "На п'ятий день переїхала до нього, як у вирі"

Як повідомляв Знай.uа, коханого Анни Трінчер Волошина звинуватили в "любові" до дітей, поки він чухає плавки: "Третій день один"

Також портал Знай.uа писав, що наречений Анни Трінчер забрав невинне життя через неуважність на дорозі: "Нікому не побажаю це побачити"