Відома українська акторка, гумористка і зірка розважального проекту "Дизель шоу" Вікторія Булітко, крім своєї творчої діяльності, ще є активною користувачкою соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 200 тисяч осіб.

Вікторія Булітко розмістила уривок з чергової маячної промови російського пропагандиста Володимира Соловйова, який люто ненавидить український народ і підтримує війну. На відео він визнає, що росіяни - нацисти, а не українці, як він вважає.

Володимир Соловйов, фото: скріншот з відео
Володимир Соловйов, фото: скріншот з відео

Більш того, він назвав себе і співвітчизників рашистами і руснею. Саме так зараз називають їх українці. Судячи з усього, фраза вирвана з контексту, але звучить ну дуже приємно.

Гумористка зазначила, що це єдина правда, яку Соловйов сказав за час своїх мерзенних прямих ефірів.

Популярні новини зараз
Авдєєв день 2 грудня: не виходьте на вулицю та викиньте посуд із тріщинами, суворі заборони та традиції Перебої з поставками та ціновий колапс: соняшникова олія може повторити долю курячих яєць Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень
Показати ще

"Єдина правда з його брехливого помірного рота))", - написала Вікторія Булітко.

Шанувальники оцінили "визнання" Соловйова і відважили парочку кумедних жартів. Але деякі заявили, що відео змонтували.

Коментарі - instagram.com/bulitka/
Коментарі - instagram.com/bulitka/

Коментарі - instagram.com/bulitka/
Коментарі - instagram.com/bulitka/

Раніше ми писали про те, що Вікторія Булітко знайшла спосіб назавжди закрити кордони України для росіян: "Давай зробимо це"

Як повідомляв Знай.uа, зірка "Дизель шоу" Яна Глущенко зробила те, чого любитель "русского міра" так довго чекав: "Вони не повинні..."

Також портал Знай.uа писав, що зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко порадила українкам приготувати чорну сукню: "Відсвяткує похорон"