Відома українська акторка, гумористка і зірка розважального проекту "Дизель шоу" Вікторія Булітко, крім своєї творчої діяльності, ще є активною користувачкою соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 200 тисяч осіб.

Вікторія Булітко розмістила уривок з чергової маячної промови російського пропагандиста Володимира Соловйова, який люто ненавидить український народ і підтримує війну. На відео він визнає, що росіяни - нацисти, а не українці, як він вважає.

Володимир Соловйов, фото: скріншот з відео
Володимир Соловйов, фото: скріншот з відео

Більш того, він назвав себе і співвітчизників рашистами і руснею. Саме так зараз називають їх українці. Судячи з усього, фраза вирвана з контексту, але звучить ну дуже приємно.

Гумористка зазначила, що це єдина правда, яку Соловйов сказав за час своїх мерзенних прямих ефірів.

Популярні новини зараз
Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися"
Показати ще

"Єдина правда з його брехливого помірного рота))", - написала Вікторія Булітко.

Шанувальники оцінили "визнання" Соловйова і відважили парочку кумедних жартів. Але деякі заявили, що відео змонтували.

Коментарі - instagram.com/bulitka/
Коментарі - instagram.com/bulitka/

Коментарі - instagram.com/bulitka/
Коментарі - instagram.com/bulitka/

Раніше ми писали про те, що Вікторія Булітко знайшла спосіб назавжди закрити кордони України для росіян: "Давай зробимо це"

Як повідомляв Знай.uа, зірка "Дизель шоу" Яна Глущенко зробила те, чого любитель "русского міра" так довго чекав: "Вони не повинні..."

Також портал Знай.uа писав, що зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко порадила українкам приготувати чорну сукню: "Відсвяткує похорон"