Зірка показала шанувальникам як її чоловік вправно справляється з гайковим ключем

Антоніна Матвієнко у сторіс соціальної мережі instagram показала як її чоловік згадав попередню професію.

Арсен Мірзоян, фото: Знай.uа
Арсен Мірзоян, фото: Знай.uа

Як відомо, через війну подружжю довелося розлучитися. Зараз Антоніна мешкає в Англії, а їх з Арсеном доньку записали у перший клас. Арсен займається волонтерством. Він переганяє автівки з-за кордону для ЗСУ.

До того, як почати співати Мірзоян закінчив Запорізьку державну інженерну академію та отримав спеціальність інженер кольорової металургії. Потім він працював на "Мотор Січі", а згодом на ВАТ "Запоріжсталь".

Популярні новини зараз
Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися" Надя Дорофєєва раптово звернулася до Вови Дантеса: офіціоз та сухі побажання Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися"
Показати ще

Варто зазначити, що співак має унікальний талант. Адже у 2000-х він втратив слух на обох вухах і тепер може чути завдяки протезуванню. Проте це не заважає йому писати пісні та співати.

Нещодавно дружина співака оприлюднила фото у сторіс соціальної мережі, у коментарях до якого вона розповіла чим зараз займається Арсен. Зірка зауважила, що в пригоді тепер стало заводське минуле чоловіка. Вона з посмішкою зауважила, що її чоловік ремонтував літаки, металургійне обладнання, а тепер дійшла черга й до машин. Арсен відремонтував 4 машини й вони вже їдуть до України.

Сторіс. Фото: скрин instagram
Сторіс. Фото: скрин instagram

Нагадаємо, дочку Ніни Матвієнко Тоню впізнали на вулиці, але навіть підходити не захотіли: "Зірки такі ж, як і ти".

До слова, Тоня Матвієнко святкує з Арсеном Мірзояном 5 років, поки за ними дивиться "зниклий" Олег Винник: "Мої дорогі".

Раніше ми писали, що чоловік Антоніни Матвієнко Арсен Мірзоян розповів про розлуку з дружиною та донькою: "Вони з неба нападають"