Володимир Дантес - відомий український виконавець, телеведучий і колишній тренер гумористичного шоу "Ліга сміху".

Раніше одним з головних його досягнень в житті було те, що він перебував у відносинах з Надею Дорофєєвою. Але останні кілька місяців продемонстрували, як легко можна позбутися всього цього. Дорофєєва більше не з Дантесом, як виявилося, вона пішла до його "кращого" друга Михайла Кацуріна, який, у свою чергу, розійшовся зі своєю дружиною Дашею.

Володимир Дантес. Фото: скриншот Instagram
Володимир Дантес. Фото: скриншот Instagram

Зараз пропонуємо згадати ролик 3-річної давності з Мішею і Вовою. Там вони змагаються в знанні пісень і борються за звання гуру караоке. Але цікаво не це, а питання, стосовно Наді Дорофєєвої.

— Чому ти не назвав жодної пісні своєї дружини? (Ведучий)

Популярні новини зараз
Грошей може не вистачити: попри літній сезон, в Україні злетіли в ціні перець, огірки та кабачки Василь Ломаченко через 170 днів війни все ще вірить любителям "руського миру": "Вбивство – гріх" Коханець Дорофєєвої Михайло Кацурін готовий до інтимного відео, але без Наді: "Режисер приїхав" Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще

— А я не знаю... (Дантес)

— Там були всі ці слова. Звичайно, я просто мовчать, щоб не було прикро. (Кацурин)

— У твоїх очах сколопендра (Дантес)

Надя Дорофєєва, фото: Instagram
Надя Дорофєєва, фото: Instagram

"Ну все ж прийшли сюди подивитися баттл колишнього і нинішнього мужиків Дорофєєвої?", "Та й правильно що пішла до Кацуріна, Дантес тут жалюгідний", "Кацурін: я для цього чувака можу зробити все що завгодно... П.С. навіть відвести твою дружину", - пишуть користувачі в коментарях.

Нагадаємо, Надя Дорофєєва раптово звернулася до Вови Дантеса: офіціоз і сухі побажання

Як повідомляв "Знай.ua", колишній Наді Дорофєєвої співак Володимир Дантес заговорив про людей на тимчасово окупованій території: "Важливо саме зараз"

Знай.ua писав, колишня Дантеса Надя Дорофєєва згадала про важку дату, захищаючись через любов до Кацуріна: "Всім дуже важко"