Анастасія Приходько - відома українська виконавиця, яка вирішила зараз ніяк не фільтрувати свої думки на адресу чоловіка Насті Каменських, популярного продюсера Потапа.

У себе на сторінці в соціальній мережі Facebook вона репостнула новину про зіркове подружжя. Всередині говориться, що у чоловіка навіть була записана спільна пісня з Ольгою Бузової. Олексій вже встиг пошкодувати про це, але тепер має чітку позицію - вони більше ніколи не будуть виступати на російській сцені.

Анастасія Приходько. Фото: скрін youtube
Анастасія Приходько. Фото: скрін youtube

— Рідкісне г*вно, а не людина! Г*вно і крапка.

— Настю, а чого г*вно? Тому що, поїхав? Або що ще? Мені цікаво твою думку, роз'ясни! Я ними працювала по плюсах, начебто не погані були.

Популярні новини зараз
Українцям нагадали про надбавки до пенсії: кому можуть доплатити Абоненти Vodafone платитимуть більше: оператор зробив новий "тарифний сюрприз" Громадський транспорт обійдеться дорожче: українцям офіційно підвищили тарифи Пенсіонерів змусять працювати на п’ять років довше – хто може забути про пенсію у 60 років
Показати ще

— Він як людина повне г*вно! Зараз він говорить моїми словами 2014 року, а коли ми з ним перетнулися в Палаці Україна, він мене образив... за що був посланий нах*й... тоді він бігав і налаштовував всіх проти мене і дуже негарно відгукувався в колах, за мої дії проти Росії і я про це знаю... А зараз намагаєшся бути патріотом, забувши про те, як в Кремлі знімав штани!

Анастасія Приходько, скріншот: Facebook
Анастасія Приходько, скріншот: Facebook

Анастасія Приходько, скріншот: Facebook
Анастасія Приходько, скріншот: Facebook

Знайшлися і захисники Потапа, які згадали Насті Приходько виступи за росію в рамках "Євробачення".

Нагадаємо, "Дуже сильно, змушує задуматися": після слів Анастасії Приходько сльози навернулися на очі

Як повідомляв "Знай.ua", Настя Приходько вибухнула невдоволенням на адресу Олексія Арестовича: "Як кіт баюн"

Знай.ua писав, Анастасія Приходько, яка виступала за росію на "Євробачення", висловилася про скандал з журі: "Три героя, хто це?"