Раміна Есхакзай у розмові з відомим блогером Ігорем Лаченковим дізналася позицію хлопця щодо "хороших росіян".

У Instagram Раміна розмістила уривок розмови з Ігорем. Вона запитала, чому для нього немає "хороших русских". Ігор відповів, що є росіяни, які донатять на ЗСУ, та хочуть бачити свою країну іншою. Але у той же час є такі самі росіяни, і які так роблять, але насправді вони агенти кремля.

Раміна Есхакзай. Фото: скриншот Instagram
Раміна Есхакзай. Фото: скриншот Instagram

Ми витратимо тоді дуже багато часу на те, щоб постійно визначати, це "хороші руські", або це сплячі агенти, фільтрувати їх, розрізняти, шукати хто з них нехороший, а хто хороший. Ігор Лаченков

На думку блогера легше всіх відсторонити, та на цьому все скінчиться. Те що зараз багато хто за кордоном, ті хто втік від путінського режиму, починають висловлювати свою позицію, за словами блогера - вже нічого не означає.

Популярні новини зараз
Кому не світить пенсія у 2023 році: у ПФУ назвали умови, обов'язкові до виконання Почали змінюватися ціни на сезонні овочі: скільки коштуватиме кілограм огірків і помідорів Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" кардинально змінює зміст своїх програм: "У нас дуже багато ексклюзивного матеріалу" Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель
Показати ще

Ми без них спокійно проживемо. Я не розумію, для чого вони нам потрібні. У нас є одна національна ідея - від*біться від нас. Не треба сюди лізти зі своєю допомогою, співчуттям. Вони проср*ли момент, це треба було в перший день війни кричати. Ігор Лаченков.

Ігорь Лаченков. Фото: скриншот Instagram
Ігорь Лаченков. Фото: скриншот Instagram

Ігор заявив, що спілкуватися з ними звісно можна, але тягнути їх у нашу країну не можна. Також він зазначив, що останнього "хорошого" росіянина застрелили перед Кремльом.

У коментарях підтримали Ігоря.

"Нарешті хтось говорить прямо як є", "Золоті слова, я пишаюсь нашою молоддю", "Ланчен сказав все вірно. Не треба в нашу Україну тягнути руських. Нехай сидять у своїй рашкі. Перемога буде наша. Україна вистоїть. Бо в нас є ціль. Відвоювати свої території, помститися за всіх загиблих", - написали у коментарях.

Скриншот коментарів
Скриншот коментарів

Нагадаємо, ми писали, що колишня Козловського Раміна розповіла, чому її нареченому не платять за службу в ЗСУ.

Як повідомляв "Знай.ua" Слава Дьомін "обхитрив" і довів до сліз колишню Козловського Раміну Есхакзай.

Також "Знай.ua" інформував, що колишня Козловського Раміна пожаліла двох собак, які поїхали до Венеції з України.