Відомий український гуморист, шоумен і ведучий Вадим Мічковський, якого всі знають, як Дядю Жору розповів, до якого замкненого кола потрапляють деякі чоловіки, одружуючись. Забавним роликом він поділився на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Дядя Жора регулярно радує шанувальників яскравими фото та відео, показуючи що відбувається у його житті. Також він часто записує курйозні ролики, щоб підняти українцям настрій.

Дядя Жора. Фото: скриншот Instagram
Дядя Жора. Фото: скриншот Instagram

Так, цього разу гуморист вирішив пожартувати про сімейне життя. Він зазначив, що нерідко чоловік потрапляє у своєрідне замкнене коло, коли жінка є головним заспокійливим та причиною нервування.

"Жінка має лише дві функції перед чоловіком. Перше - заспокоювати його, коли він нервовий, друге - змушувати його нервувати, коли він спокійний", - сказав Дядя Жора.

Популярні новини зараз
Рашисти хочуть ядерну катастрофу: вже все підготували Промиті росіяни свято вірять, що путін захищає їхню країну від НАТО, воюючи з Україною: "Нацизм винищити" Зірка "Кріпосної" Тарас Цимбалюк згадав слова Толстого про Київську та Московську Русь: "Я вас благаю, люди" Потап "відповів" на запрошення співака Позитива повернутися в Україну: невже переконали репера
Показати ще

Шанувальники посміялися з нового ролика гумориста та погодилися з його теорією.

"Як говориться, треба періодично вибішувати чоловіка, а то він занудьгує і піде", - погодилися в коментарях.

Коментарі. Фото: скріншот instagram
Коментарі. Фото: скріншот instagram

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, Дядя Жора перетворився на "хрещеного батька" і вирішив повчити українців життя: "Ніколи не..."

Також наш портал повідомляв, Вікторія Булітко з "Дизель шоу" стала офісною богинею, натягнувши на себе все червоне: "Малість вмучена".

Крім того, наш портал інформував, 19-річна донька Олени Кравець із "Кварталу 95" засумнівалася в учителях через одне фото: "Стерто і забуто з історії".