Популісти, а також відсутність ефективної комунікації між реформаторами і українським суспільством заважає проведенню реформ в країні.

Таку думку висловив співголова Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні Лєшек Бальцерович, пише "Новое Время".

Як зазначив польський реформатор, у нього немає повної інформації. Він не може відповісти на питання про те, що саме гальмує приватизацію, чому не створено ринок землі. Водночас, він упевнений, що популісти перемогли, залякавши реформаторів.

"Відкрити ринок землі не можна. Спочатку потрібно налагодити комунікацію і пояснити суспільству, чому не слід підтримувати популістів", - пояснив він.

Бальцерович сподівається, що це вдасться зробити у поточному році.

Популярні новини зараз
Українцям виплатять по 6600 грн: головні умови та в яких областях діє програма Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Нагадаємо, Бальцерович пообіцяв забрати привілеї у великого бізнесу в Україні та надати їх дрібному, щоб зрівняти умови.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", більшість українців скептично ставляться до нових реформ. Згідно з даними Фонду Демократичні ініціативи та Центру Разумкова лише третина громадян вірять в те, що реформи принесуть успіх.