Українські спортсмени в захваті від візиту Зеленського і діляться у соцмережах спільними фотографіями.

Йдеться майже про 10 тисяч гривень: скільки сьогодні мають отримувати українські пенсіонери ПриватБанк без розбору блокує платежі українців: покупки перетворилися на "лотерею" Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто

Володимир Зеленський, Оксана Ливач і Юлія Ткач

Володимир Зеленський і Оксана Ливач

Володимир Зеленський і Василь Ломаченко

Володимир Зеленський і Анастасія Бачинська

Як раніше повідомляв Знай.ua, президент України Володимир Зеленський зустрівся українськими спортсменами, які виграли медалі на чемпіонатах світу та Європейських іграх.

Про це повідомляє сайт глави держави.
Також Зеленський зустрівся з футболістами збірної України U-20, які під керівництвом Олександра Петракова виграли чемпіонат світу в Польщі. У фіналі українці обіграли збірну Південної Кореї. Україна вперше в історії виграла Мундіаль.
Володимир Зеленський зустрівся з українськими спортсменами
Згідно з указом президента, всі гравці молодіжної збірної отримали ордени "За заслуги" III ступеня.
Не залишилися без нагород і тренери команди - їм присвоїли звання "Заслужених працівників фізичної культури і спорту України".
Також на зустрічі з президентом були українські дзюдоїсти Дар'я Білодід та Георгій Зантарая, боксер Олександр Хижняк та інші спортсмени, які брали участь в Європейських іграх та інших спортивних турнірах.

Володимир Зеленський і Дарина Білодід

Нагадаємо, українська збірна тріумфально виступила на других Європейських іграх-2019, завоювавши 51 медаль.